KONST / Litografier / Färglitografi 14655337
nr 1465 5337
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 166/260. Färglitografi, daterad bildmått: 34x44, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:23:37
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson